fbpx

B&K Solare Zukunft

Więcej o firmie

Teutoburger Weg 5,
33332 Gütersloh, Niemcy

Jako wyłączny producent systemów mocowań IROC® do paneli fotowoltaicznych, możemy zaoferować optymalne rozwiązanie dla każdego dachu, dla dachów płaskich, dachów skośnych, dachów trapezowych.Podczas tegorocznych targów skupimy się na zaprezentowaniu Systemu aerodynamicznego IROC® 10 stopni przeznaczonego dla dachów płaskich.

Ecoventeam sp. z o.o.

Więcej o firmie

Rekuperacja, Wentylacja, Oszczędność energii.

EnergyRE Sp. z o.o.

Dowiedz sie więcej

Istniejemy od 2008 roku, kiedy w Polsce panele fotowoltaiczne były produktem niszowym oraz cenowym luksusem W naszym CV mamy już ponad 500 realizacji.
Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia oraz elastycznym i dogodnym dla klienta warunkom współpracy grono osób, które skorzystało z naszych usług wciąż się powiększa.

EnergyNat Sp. z.o.o

Więcej o firmie

EnergyNAT Sp. z o. o. jest dystrybutorem wszystkich niezbędnych części instalacji fotowoltaicznych począwszy od szerokiej gamy modułów fotowoltaicznych (SunPower, Saronic), systemów montażu paneli na wszelkiego rodzajach powierzchni (Van der Valk) jak również falowników (SOFARSOLAR, KACO), okablowania i systemów monitoringu. “Na współpracę z firmą Van der Valk zdecydowaliśmy się z wielu powodów, ale najważniejsze to przede wszystkim wysoka jakość produktów oraz doświadczenie, ponieważ firma istnieje od 1968 roku” mówi Tomasz Grnyo, prezes EnergyNAT.
Van der Valk Solar Systems jest wyspecjalizowaną firmą, która w pełni koncentruje się na opracowywaniu i produkcji systemów montażu instalacji fotowoltaicznych na dachach spadzistych, płaskich, gruntach i powierzchniach specjalnych takich jak szklarnie czy woda. Van der Valk Solar Systems wprowadza na rynek produkty, które nie wymagają konserwacji oraz wyróżniają się trwałością, niezawodnością, funkcjonalnością i łatwością montażu. Wszystkie systemy dostępne są w konfiguracji pionowej i poziomej wraz z bezpłatnym oprogramowaniem do projektowania i wszelkich wyliczeń programowych.

Energy5 Sp. z o.o.

Więcej o firmie

Czołowy polski producent i dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów mocowań modułów fotowoltaicznych. Firma jest partnerem dla instalatorów, wykonawców, projektantów i inwestorów.

Kmt Ecotap Poland

Więcej o firmie

Jesteśmy przedstawicielem firm LAST MILE SOLUTION, ECOTAP, INNC w Polsce, co oznacza, że dostarczamy kompletny system do ładowania pojazdów elektrycznych.
Systerm ładowania obejmuje zarówno urządzenia (ładowarki), system wsparcia technicznego (zdalna konfiguracja urządzeń i diagnostyka serwisowa) jak i system sprzedaży i rozliczania operacji ładowania pojazdów elektrycznych, pozwalający na bardzo elastyczne dostosowanie sposobu sprzedaży w zależności od przyjętego modelu biznesowego.
Z oferowanych opcji można korzystać dowolnie, poprzez zakupienie samych urządzeń, urządzeń wraz ze wsparciem technicznym, oraz zakupienie opcji pełnej, łącznie z możliwością prowadzenia rozliczeń.

Engeco Sp. z o.o.

Więcej o firmie

Spółka Engeco czerpie swój potencjał z praktycznej wiedzy właścicieli w tematyce pomp ciepła. Doświadczenie wykonawcze i późniejsze handlowe oraz projektowe przekłada się na stworzenie kolektorów zbiorczych, rozdzielaczy i wymienników gruntowych do pomp ciepła tak stworzonych aby były przyjazne w montażu i bezawaryjne. Nasze produkty dedykowane są dla przedsiębiorstw instalacyjnych i wiertniczych. Poza tym, że zajmujemy się fabrykacją dolnych źródeł, jesteśmy również partnerami na budowie i przy projektowaniu dla naszych klientów.
Celem podstawowym naszej firmy jest kompleksowe zaopatrzenie Państwa Firmy w zakresie dostaw wszystkich elementów dolnego źródła pompy ciepła w najwyższej jakości i na czas.

AFORE POLSKA

Więcej o firmie

Afore tworzy niskoemisyjne, odnawialnye i przyjazne dla środowiska badania, rozwija technologię inwerterów PV. Chcemy pozostawić coś dobrego naszych przyszłych pokoleń.

IBC SOLAR AG

Więcej o firmie

IBC SOLAR, founded in 1982, is a leading global provider of photovoltaic and energy storage solutions and services. The company offers complete systems and covers the entire product range from planning to the turnkey handover of photovoltaic systems. The product range comprises solar parks, self-consumption systems for commercial enterprises and private households, off-grid photovoltaic systems and diesel hybrid solutions.
IBC SOLAR has currently implemented photovoltaic systems with an output of 4,2 gigawatts worldwide.

Jean Mueller Polska Sp. z o.o

Więcej o firmie

JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o. jest przedstawicielem w Polsce
niemieckiej firmy JEAN MÜLLER GmbH, wiodącego europejskiego producenta
aparatów i urządzeń rozdzielczych nn dla energetyki zawodowej i przemysłu.
Jesteśmy partnerem handlowym firm; CITEL, ETI, LUMEL oraz MERSEN.

Oferujemy:
Rozdzielnice do ochrony instalacji PV, ograniczniki przepięć (w tym PV) i iskierniki gazowe firmy CITEL, rozłączniki bezpiecznikowe skrzynkowe LTL oraz KETO (100-1600A), rozłączniki bezpiecznikowe listwowe SL (160-2000A), listwy bezpiecznikowe typu L (160- 1000A), rozłączniki z napędem migowym SASILplus (160-1000A), system komponentów C IO IS IM IO do 630 A na szyny zbiorcze o rozstawie 60mm, obudowy poliestrowe typu KVS, NKVS, LABEO, zaciski szeregowe, kablowe i transformatorowe, podstawy bezpiecznikowe i wkładki topikowe nn oraz SN.

KWANGOKO SP. Z O.O.

Więcej o firmie

Oferujemy instalacje fotowoltaiczne z dużym wyborem paneli do ciekawych rozwiązań architektonicznych, np. o strukturze marmuru w kolorach, przypominające czerwoną dachówkę, zielone, o wysokiej przezierności na daszki i wiaty

MAGAZYN FOTOWOLTAIKA

Więcej o firmie

Tematyka: nowoczesne technologie, produkty, porady dla projektantów i wykonawców, przykłady realizacji, rozwiązania techniczne, wiadomości z kraju i ze świata, raporty branżowe. Na rynku od 2011 roku.

SOLAR INNOVA POLSKA

Więcej o firmie

BIPV to zintegrowane z budynkiem systemy fotowoltaiczne, generują ce energię elektryczną z energii słonecznej. Instalacja ma zastosowanie w budownictwie (fasady, świetliki) oraz w architekturze (daszki, carporty).

Onemeter sp. z o.o.

Więcej o firmie

Naszym produktem jest urządzenie służące do pomiaru zużycia oraz produkcji energii, pozyskujące dane z poziomu licznika energii. Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą. W styczniu 2018 roku wypuściliśmy nasze urządzenie na rynek. OneMeter Beacon został już zainstalowany na blisko 1000 liczników w Polsce i za granicą. Urządzenie pracuje między innymi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i na jednym z polskich lotnisk. Nasz produkt dostał nagrodę za pomysł roku w konkursie Orzeł Innowacji.

PBDI S.A.

Więcej o firmie

PBDI specjalizuje się w realizacji projektów w sektorze budownictwa inżynieryjnego, elek¬troenergetycznego oraz drogowego. PBDI S.A. wchodzi w skład Grupy Erbud, będącej jedną z pięciu czołowych grup budowlanych na pol¬skim rynku. Obecnie Erbud S.A. posiada 90% udziałów w kapitale akcyjnym spółki.

Polski Klaster Budowlany

Więcej o firmie

Krajowy Klaster Kluczowy, jest zrzeszeniem przeszło 300 przedsiębiorstw działających w branży budowlanej, których siedziby zlokalizowane są na terenie całego kraju. Ponadto, działalność Klastra wspierana jest przez uczelnie i instytucje otoczenia biznesu, które dzięki działaniom B+R, pomagają firmom w rozwoju ich potencjału innowacyjnego oraz osiąganiu przewagi konkurencyjnej na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

AQT WATER S.A.

Więcej o firmie

AQT Water jest nowoczesną firmą w sektorze ochrony środowiska zajmującą się produkcją i montażem biologicznych oczyszczalni ścieków. Priorytetem dla spółki jest tworzenie produktów i rozwiązań przyjaznych środowisku i klientowi. Wszystkie produkty są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi.

RAWICOM sp. z o.o. Sp.k.

Więcej o firmie

RAWICOM jest firmą z ponad 13 letnim doświadczeniem w kompleksowej budowie instalacji fotowoltaicznych. Na koncie mamy ponad 300 MW zrealizowanych projektów. W firmie zatrudnionych jest ponad 150 instalatorów. W ofercie posiadamy także stacje ładowania do samochodów elektrycznych. Jesteśmy partnerem technicznym wiodącego producena aut elektrycznych – firmy Nissan.

Renusol Europe GmbH

Więcej o firmie

– 20 lat doświadczenia w dziedzinie systemów montażowych dla instalacji fotowoltaicznych
– Projektowanie i rozwijanie uniwersalnych i łatwych w instalacji systemów
– Wysoka jakość materiałów, produkty certyfikowane przez TÜV

Schuetze-schuhe GmbH

Więcej o firmie

Schuetze-schuhe to wysokiej jakości obuwie ochronne -robocze austriackiej produkcji wprowadzane na rynek polski .Buty te zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy na najwyższym poziomie

Semicon

Więcej o firmie

Semicon to wyłączny przedstawiciel w Polsce firmy Staubli EC (dw. Multi-Contact) w dziedzinie fotowoltaiki . Firma STAUBLI EC to twórca standardu złączy fotowoltaicznych MC3 i MC4. Firma oferuje złącza MC4 do montażu na przewodach oraz panelowe do montażu w rozdzielnicach, narzędzia montażowe przewody solarne i puszki połączeniowe do paneli PV. Najnowszymi produktami Staubli EC są złącza MC4 EVO2 i przewody FLEX-SOL EVO TX o napięciu pracy 1500 V. Przewody spełniają wymogi normy EN50618.

Solarity s.r.o.

Więcej o firmie

Solarity jest wiodącym dystrybutorem i hurtownią systemów fotowoltaicznych. Oferujemy kompletny asortyment zarówno rozwiązań on grid jak i off grid, w tym moduły, falowniki, systemy montażowe oraz akcesoria dla profesjonalistów w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce.

Soltec s.c.

Więcej o firmie

Soltec to praktyczna wiedza i kompleksowe wsparcie techniczne dla firm budujących elektrownie PV on- i off-grid o każdej mocy. Wszystkie komponenty elektrowni PV dla profesjonalnych instalatorów dostępne w ofercie hurtowej -> sklep.soltec.pl

Soluxtec Gmbh

Więcej o firmie

SOLUXTEC GmbH jest producentem modułów fotowoltaicznych o najwyższej jakości.
Moduły produkowane są już od 11 lat na nowoczesnych liniach produkcyjnych z zachowaniem najwyższych standardów dotyczących zarówno samego procesu produkcji jak i kontroli jakości.
Produkcja modułów fotowoltaicznych realizowana jest w całości w Bitburgu w Niemczech.

T&T Proenergy Sp. z o.o.

Więcej o firmie

Jesteśmy generalnym wykonawcą elektrowni fotowoltaicznych oraz mikroinstalacji, działając na rynku od 2011 roku. Przeprowadzamy inwestorów przez wszystkie etapy przedsięwzięcia, poczynając od znalezienia finansowania, przygotowania dokumentacji, montażu, oddania instalacji do użytku, sprawując również opiekę serwisową. Dodatkowo proponujemy naszym klientom montaż stacji ładowania EV polskiej produkcji.

Webasto Petemar Sp. z o.o

Więcej o firmie

Webasto to wiodący dostawca podzespołów na rynku motoryzacyjnym (producenckim i wtórnym). W portfolio oprócz ogrzewań postojowych i dachów znalazło się miejsce na nowoczesne ładowarki do samochodów elektrycznych.

FASTONS

Więcej o firmie

Fastons to Hurtownia oraz Sklep internetowy, w którym Klienci mogą znaleźć narzędzia, końcówki kablowe, oświetlenie LED do codziennych prac instalacyjnych. W ofercie prestiżowi producenci: KNIPEX, RENNSTEIG, WERA, CEMBRE, SCANGRIP. Instalatorzy korzystając z profesjonalnego asortymentu świadczą najwyższej jakości usługi. ZAPRASZAMY!

XDISC S.A

Więcej o firmie

Firma XDISC S.A. to polski producent modułów ramowych oraz modułów elastycznych, specjalizujący się w Custom Made i OEM na wielu rynkach, w tym okrętowych i RV.
Firma posiada ponad 17 lat doświadczenia i koncentruje się na wysokiej jakości w przystępnej cenie. Doskonała obsługa klienta wesprze Cię w każdym projekcie, zapewniając najlepsze wsparcie na każdym etapie: od projektowania, przez produkcję i sprzedaż łącznie z obsługę posprzedażną.
Nasze moduły słoneczne, oznaczone jako ACTIVESOL, sprzedawane w całym kraju dystrybutorom, stoczniom i instalatorom.

ZNshine Solar

Więcej o firmie

Znshine Solar producent najwyższej klasy ogniw z 12 okrągłymi elektrodami, produkuje także moduły fotowoltaiczne pokryte warstwą samoczyszczącego grafenu. Dzięki wertykalnie zintegrowanej produkcji jest zaliczany do ekskluzywnego grona producentów paneli fotowoltaicznych z ratingiem Tier1 w Bloomberg New Energy Finance.

Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej imienia Güntera Schlagowskiego NON-PROFIT Sp. z o.o.

Więcej o firmie

Naszym głównym celem jest popularyzacja i transfer wiedzy dotyczącej wszystkich aspektów budownictwa pasywnego oraz szerokie promowanie tego doskonałego standardu już dzisiaj. Organizujemy konferencje, fora i spotkania dające możliwość wymiany doświadczeń, pogłębienia wiedzy oraz nawiązania nowych kontaktów. Przygotowujemy i opracowujemy materiały szkoleniowe – dydaktyczne (dla doskonalenia zawodowego) i informacyjne dla inwestorów, użytkowników i samorządowów. W celu rozpowszechniania wiedzy o budownictwie pasywnym Akademia Budownictwa Pasywnego przy PIBP i EO rozpoczęła w maju 2012 r. cykl 81 godz. szkoleń „Certyfikowany Europejski Projektant Doradca Budownictwa Pasywnego” [Certified European Passive House Designer]. W przygotowaniu jest 27 godz. doskonalenie zawodowe dla „Certyfikowanego Europejskiego Rzemieślnika Budownictwa Pasywnego”. Stawiamy na współpracę ze wszystkimi, którzy chcą jak najszybciej osiągnąć redukcję energii pierwotnej o przeszło 30% w budownictwie nowym i w termomodernizacji, z czym wiąże się silnie bezpieczeństwo energetyczne dla ogrzewania i klimatyzacji oraz CWU.

Polski Instalator

Więcej o firmie

Polski Instalator – czasopismo techniczne, portal i profil na Facebooku dla
instalatorów oraz projektantów instalacji. Dominujące tematy: OZE,
efektywność energetyczna, perspektywy rozwoju rynku energii.

Rynek Elektryczny

Więcej o firmie

RYNEK ELEKTRYCZNY to niezależny, nowoczesny i dynamiczny magazyn środowiskowy skierowany do branży elektrotechnicznej i jej otoczenia. Na łamach znaleźć można raporty branżowe, rankingi i przeglądy produktów, analizy segmentowe, relacje z targów i spotkań, informacje z kraju i ze świata, wywiady z przedsiębiorcami, opinie czytelników, a także informacje o ofertach firm.

Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki

Więcej o firmie

Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki (PTPV) (Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000235799, NIP: 524-258-96-31, REGON: 140395926) jest niezależną pozarządową organizacją non-profit powstałą roku 2005 z inicjatywy dr S.M. Pietruszko. Towarzystwo promuje szerokie wykorzystanie fotowoltaiki starając się wprowadzić ją do głównego nurtu badań, gospodarki i codziennego życia w Polsce. Zabiega o zwiększenie udziału fotowoltaiki w bilansie energetycznym kraju oraz o poprawę stanu środowiska naturalnego.

Adm Poland

Więcej o firmie

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje kompleksowe wsparcie klientów podczas realizacji inwestycji w źródła fotowoltaiczne oraz magazyny energii, diagnozę oraz rozwiązywanie problemów związanych z niewystarczającymi parametrami jakościowymi energii na potrzeby procesów technologicznych, modelowanie finansowe przedsięwzięć związanych z OZE. Jesteśmy partnerem w zakresie tworzenia i rozwijania klastrów energii. Działamy na rynku OZE od 2012 roku.

AX Technology

więcej o firmie


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /autoinstalator/wordpress6/wp-content/themes/thekeynote/include/function/gdlr-media.php on line 570

Bauer Energiekonzepte GmBH

więcej o firmie


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /autoinstalator/wordpress6/wp-content/themes/thekeynote/include/function/gdlr-media.php on line 570

Lehmann KG

więcej o firmie

Fotowoltaika, Branża Czystości, Woda Demineralizowana

Premium Mounting Technology GmBH

więcej o firmie

We offer revolutionary mounting systems for flat- and pitched roofs with up to now unachieved performance in safety and quality. Our industrial Carport products combine economics and cost-efficiency in an aesthetic way.

Polskie Towarzystwo Elektromobilności

więcej o firmie

Polskie Stowarzyszenie Elektromobilności (PSEM) powstało 7 grudnia 2016 r. w celu stworzenia optymalnych warunków do rozwoju elektromobilności w Polsce. Nasze działania koncentrują się na propagowaniu i wspieraniu inicjatyw sprzyjających dynamicznemu rozwojowi elektromobilności, a także na współpracy z organami administracji rządowej i samorządowej, organizacjami państwowymi i społecznymi, przedsiębiorstwami oraz innymi podmiotami działającymi lub planującymi rozpoczęcie działalności w tym sektorze. Jesteśmy również przekonani, że bez stworzenia szerokiej platformy współpracy rozwój elektromobilności będzie fragmentaryczny i nie pozwoli na wykreowanie nowej gałęzi gospodarki. Zapraszamy do współpracy wszelkie podmioty, które chciałaby podejmować działania biznesowe, edukacyjne i promocyjne w tematyce związanej z elektromobilnością.

Soltech Services

więcej o firmie

Magazyny energii współpracujące z instalacjami OZE, baterie litowo-jonowe i inwertery do pracy wyspowej oraz podłączone do sieci, optymalizacja zużycia energii i poprawa parametrów zasilania w instalacjach domowych i przemysłowych.

Lasy Państowe

więcj o firmie

Lasy Państwowe to największa w Unii Europejskiej organizacja zarządzająca
lasami należącymi do Skarbu Państwa.

LP gospodarują na niemal jednej trzeciej powierzchni Polski. Zapewniają ciągły
wzrost zasobów leśnych przy jednoczesnym ich użytkowaniu. Dzięki staraniom
kilku pokoleń leśników, lesistość kraju od roku 1945 do chwili obecnej wzrosła
o prawie 50%. Trwale zrównoważona, wielofunkcyjna gospodarka leśna
pozwala osiągnąć różnorodne korzyści przyrodnicze, społeczne i
ekonomiczne. Sadząc 500 mln nowych drzew, czyli zdecydowanie więcej niż
jest wycinane, zapewniają trwałość lasów dla przyszłych pokoleń Polaków.

Loading...