fbpx

RE-energy to:

Innowacje i trendy w branży na wyciągnięcie ręki.

Targi o charakterze międzynarodowym.

Targi, które będą dawać bodźce do dalszego rozwoju branży OZE oraz będą ją wspierać jako ważną dziedzinę polskiej gospodarki.

Targi RE-energy to międzynarodowa platforma OZE. To tutaj branża OZE pokaże swój innowacyjny charakter.

RE-energy to nie tylko produkty i technologie, ale również konferencje, seminaria i fora organizowane we współpracy z najważniejszymi organizacjami i stowarzyszeniami branżowymi z Polski i zagranicy. RE-energy to platforma wymiany wiedzy,  doświadczeń i prezentacji najnowocześniejszych rozwiązania, które doprowadza nas do energii przyszłości .

RE-energy to największe spotkanie branżowe, które skupia najważniejszych graczy z branży, wszystkie liczące się stowarzyszenia i media. Organizator zaprasza wszystkich chętnych do współpracy, którzy chcą się przyczynić do rozwoju OZE w Polsce i nie tylko. Działajmy wspólnie ponad podziałami.

Lokalizacja RE-energy to komunikacyjnie najlepiej położone miejsce w Warszawie. Warszawskie Centrum EXPO XXI to jedyny obiekt wystawienniczy znajdujący się 10 minut od Centrum miasta, na Woli, jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy.

Loading...