fbpx

23
Sie

Strefa networkingu!

Spotkania kooperacyjne


Jak to działa?
Usługa spotkania kooperacyjne otwiera drzwi do rozległej sieci kontaktów biznesowych.

Nawiązywanie kontaktów biznesowych to idealny sposób na szukanie potencjalnych  fachowych partnerów i dostawców. Dopasujemy dostawców z zaufanego źródła, pasujących do Państwa profilu biznesowego. Główną zaletą tej usługi jest zbudowanie  zaufania, oparcie w innych i uczciwość. Oceniamy prezentowane produkty i usługi w zakresie jakości i kompetencji.

Sieć Enterprise Europe Network w Polsce i Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniach kooperacyjnych w Polsce podczas Targów RE-energy 2018.

Do kogo kierowane są spotkania kooperacyjne?

Impreza ta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy pragną współpracować z firmami z szeroko rozumianego sektora energetycznego, w szczególności związanymi z odnawialnymi źródłami energii oraz budynkami energooszczędnymi.

Spotkania kooperacyjne to szybki i łatwy sposób nawiązania biznesowych kontaktów. W ciągu ok. 20 minut mają Państwo okazję przedstawić rozmówcy profil swojej firmy oraz zapoznać się z jego działalnością. Po upływie tego czasu rozpoczyna się rozmowa z następnym potencjalnym partnerem biznesowym.

 1. Rejestracja online
  Zarejestrujcie się Państwo online i stwórzcie własny „kooperacyjny” profil.
 2. Promocja profili
  Wszystkie założone w ten sposób profile będa szeroko promowane przez organizatorów tego wydarzenia. Wgląd do nich będą mieli także oczywiście pozostali uczestnicy tego spotkania.
 3. Dobór rozmówców
  • mailowe powiadomienie
  • ustalenie poszczególnych spotkań
  • stworzenie osobistego planu spotkań
 4. W trakcie spotkania
  Każdy z Uczestników dostanie osobisty, chronologiczny plan spotkań z danymi Rozmówców i numerami stolików, przy których siedzą.

KOSZTY:
Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Koszty podróży, noclegu nie są pokrywane przez organizatorów.

Więcej informacji: http://www.b2fair.com/reenergyexpo2018/Home/Index/1

 

 

Loading...