fbpx

22
Wrz

Targi Energii Odnawialnej RE-Energy już wkrótce!

 Targi RE-energy to międzynarodowa platforma spotkań ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, którzy pokażą potencjał oraz możliwości rozwoju tego rynku w naszym kraju i poza jego granicami. Całości dopełnią wydarzenia towarzyszące, w trakcie których zobaczą Państwo jak proste i ekologiczne może stać się generowanie, dostawa oraz użytkowanie energii przyszłości oraz strefa networkingu, która będzie miejscem nawiązania kontaktów, budowy relacji biznesowych i zawierania znajomości handlowych. Organizatorom wydarzenia zależy na tym, aby wyjść na przeciw potrzebom osób prywatnych, dlatego 11 i 12 października będą dniami biznesowymi, a 13 października będzie dniem otwartym. RE-energy ma za zadanie pokazać, że wytwarzanie, dystrybucja i konsumpcja energii odnawialnej są proste i w efekcie opłacalne.   

 

Pobierz bezpłatne zaproszenie

 

            Tegoroczne wydarzenia towarzyszące będą dotyczyć najpopularniejszych tematów, takich jak: fotowoltaika, samochody elektryczne, magazynowanie energii oraz efektywność energetyczna. Po raz ósmy w Warszawskim Centrum EXO XXI odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Fotowoltaika w Polsce’ organizowana we współpracy z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki i dr Stanisławem Pietruszko. Wydarzenie to ma międzynarodowy charakter, zarówno w kontekście udziału prelegentów z zagranicy jak i słuchaczy. Konferencja cieszy się niesłabnącą popularnością. Podczas targów RE-Energy zostaną również poruszone zagadnieniamagazynów energii na 3. Międzynarodowym Kongresie „Magazynowanie energii w Polsce”, który jest organizowany we współpracy z ADM Poland. W przygotowaniu są również 2 Fora. Forum „Fotowoltaika dla kazdego” i „Pompa ciepła w każdym domu”.  W specjalnie zorganizowanej Strefie Kariery będzie można zaczerpnąć informacji na temat rynku pracy w branży OZE oraz zapoznać się z licznymi ofertami pracy.

            Strefa Networkingu Biznesowego będzie miejscem nawiązywania kontaktów biznesowych i rozmów z potencjalnymi partnerami i klientami. Usługa „Spotkania kooperacyjne” skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują fachowych partnerów i dostawców z szeroko pojętego sektora energetycznego, w szczególności działających w obszarze odnawialnych źródeł energii oraz budynków energooszczędnych. Cel spotkań  – w szybki i łatwy sposób połączyć tych, którzy siebie szukają. Uczestnictwo w „Spotkaniach kooperacyjnych” jest bezpłatne, ale wymaga wcześniejszej rejestracji online na stronie internetowej targów.

            W ramach Targów RE-Energy powstanie także strefa TermoEXPO zwracająca uwagę  na dwa zasadnicze aspekty, po pierwsze energooszczędność, po drugie przyjazność środowisku, a co za tym idzie obniżanie poziomu zanieczyszczania powietrza. W strefie TermoEXPO zaprezentowane zostaną nowoczesne systemy pozwalające zrealizować inwestycję zmniejszające utratę ciepła oraz obniżające koszty ogrzewania zarówno w zabudowie indywidualnej jak i komunalnej.

 

Zarejestruj się już dziś!

Loading...