fbpx

Strefa Termoexpo to obowiązkowa pozycja w kalendarzu zarówno dla osób zainteresowanych sektorem ciepłowniczymekologicznym ogrzewaniem i termomodernizacją oraz dla osób, którym bliski jest temat dbania o lepszą jakość powietrza oraz środowiska, w którym żyjemy.

Termoexpo to strefa mająca na celu podniesienie jakości naszego życia.

W strefie TermoEXPO zapoznają się Państwo z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami. Wśród wystawców nie zabraknie m.in. firm specjalizujących się w instalacji pomp ciepła czy fotowoltaiki. Pojawi się także bogata oferta ekologicznych pieców zasilanych biomasą, biogazem czy ekogroszkiem. Swoje pięć minut będą miały technologie powiązane z termomodernizacją, termoizolacją, rekuperacją.

Tegoroczna edycja upłynie pod znakiem walki ze smogiem i niską emisją. W związku z niekorzystnym stanem powietrza w naszym kraju, zwłaszcza w okresie zimowym, na szczególną uwagę zasługiwać będą nowe modele kotłów grzewczych spełniające coraz bardziej restrykcyjne normy ekologiczne. Jednocześnie stwarzamy przestrzeń dla niezależnych dostawców energii elektrycznej i gazu ziemnego. Ważnym punktem będzie również szeroka informacja w zakresie uzyskania dofinansowania na wymianę pieców.

Wejdź na stronę TermoEXPO

Loading...