Jak zegar na ścianę ułatwia życie? — Nowoczesne zegary ścienne

Jak zegar na ścianę ułatwia życie? — Nowoczesne zegary ścienne

Każda większa sala, pomieszczenie do konferencji i wszędzie, gdzie gromadzą się ludzie, to miejsca, które zwykło się wyposażać w widoczne czasomierze. Zegary pomagają nam się organizować i trzymać ram czasowych, które sobie wyznaczamy. Zegary stały się także jest nieodłącznymi elementami wystroju wnętrz, w których przeprowadzane są spotkania w większej grupie osób.

Zegar na ścianę — must have do gabinetu

Zegar w pomieszczeniu to wygoda. Dostępny i dobrze widoczny umożliwia dyskretne spoglądanie na zegarek, co nie jest możliwe, gdy nosimy czasomierz na ręce czy korzystamy tylko z pomiaru w telefonie. Na spotkaniach nie wypada wyciągać ani telefonu, ani zerkać na nadgarstek — jest to duży nietakt. Terapeuci, korepetytorzy, prawnicy i wiele innych profesji wymaga dyskretnego doprowadzenia spotkania z klientem do finału. Tylko zegar ścienny jest w stanie tę sytuację rozwiązać w dyplomatyczny sposób.

Jaki zegar na ścianę wybrać?

Nowoczesne zegary ścienne oferują dziś nie tylko funkcjonalny pomiar czasu, ale także atrakcyjny wygląd, który można dopasować do stylistyki pomieszczenia.

  • Zegar ścienny tzw. Mirror — elementy zegara są wzbogacone o lustrzane wstawki. Taki zegar jest wyrazisty — lustrzane wstawki odbijają wnętrze i światło, co przyciąga wzrok i staje się centralną dekoracją ścienną. Polecane do większych pomieszczeń i salonów.
  • Zegar drewniany — drewniana tarcza może być mocnym akcentem do wnętrza, w którym drewno gra wielką rolę designerską. Kawiarnie i pieczołowicie wystylizowane pomieszczenia; takie jak recepcja i pokoje w hotelu, zyskają z takim dodatkiem swojskości.
  • Zegar metalowy — minimalistyczny, nienarzucający się zegar z metalowymi, czarnymi elementami świetnie sprawdzi się do loftowego wnętrza w salonie, nowoczesnej industrialnej kawiarni czy holu.
  • Zegar z nadrukiem — tarcza zegarów z nadrukiem jest ozdobiona widokiem. Sprawdzi się najbardziej w pokoju nastolatka.
  • Zegar z akcentem hobbystycznym — Przedstawia postaci z komiksów, motywy zwierzęce, czy motoryzacyjne.
  • Zegary miłosne — spora grupa zegarów o różnej stylistyce, nawiązuje do symboli miłości, takich jak; serca, napisy „love”, kształt serca.

 

Artykuł napisany we współpracy z https://sklep.newthetime.pl/

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )