Jaką baterię zlewozmywakową wybrać do nowoczesnej kuchni?

Jaką baterię zlewozmywakową wybrać do nowoczesnej kuchni?

Kuchnia, podobnie jak łazienka jest jedną z wizytówek współczesnego domu. Coraz częściej jest to też pomieszczenie połączone z salonem. Tym samym podczas urządzania kuchni istotna jest nie tylko jej funkcjonalność, ale także estetyka. Baterie kuchenne są podstawowym elementem wyposażenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się tego, które baterie zlewozmywakowe idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Designerska i funkcjonalna bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Deante Lukrecja

Urządzając łazienkę, chcemy by była ciekawa pod względem designu. Do tego praktycznie każdy chce wydać, jak najmniej pieniędzy związanych z jej wyposażeniem. Jednymi z chętniej wybieranych są baterie zlewozmywakowe Deante Lukrecja. Modele te nie tylko zachwycają swoją nowoczesną estetyką, ale także i funkcjonalnością. Do tego baterie Deante Lukrecja w sklepie internetowym ŁazienkiABC.pl dostępne są atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.

Baterie kuchenne Deante Lukrecja zostały wykonane z dobrych i trwałych materiałów oraz z dbałością o każdy detal wykończenia. Model ten wyposażony został w słuchawkę 2-funkcyjną. Posiada dwa rodzaje strumienia: napowietrzony i deszczowy. Warto wspomnieć o tym, że baterie wyposażona jest w ceramiczną głowicę, która jest gwarantem jej płynnej i długo bezawaryjnej pracy. Zaletą baterii jest także wyciągana wylewka, dzięki której z łatwością można usprawnić prace wykonywane w kuchni.

Efektowna bateria kuchenna Grohe Essence w kolorze warm sunset

Na rynku znajduje się szeroki wybór baterii kuchennych. Wykonawcy, projektanci wnętrz, a także i klienci indywidualni chętnie wybierają modele marki Grohe. Produkty te bowiem są połączeniem najwyższej, wręcz ponadprzeciętnej jakości oraz ciekawego designu. Jednymi z chętniej wybieranych są baterie zlewozmywakowe Grohe Essence. Modele te ze względu na design sprawdzą się w kuchniach nowoczesnych, glamour, a także i loftowych.

Bateria kuchenna Grohe Essence wyposażona jest w szereg technologii, dzięki którym jest trwała oraz komfortowa podczas użytkowania. Przede wszystkim bateria posiada specjalną powłokę Grohe StarLight. Dzięki niej powierzchnia baterii jest idealnie gładka oraz bezproblemowa podczas czyszczenia. Bateria wyposażona jest w wąż santoprenowy, który jest elastyczny i niezwykle higieniczny. Bateria wyposażona jest również w funkcje Grohe Magnetic Docking – łatwe dokowanie wyciąganej wylewki do pozycji wyjściowej. Poza tym bateria posiada automatyczne przełączanie na strumień laminarny. Pomimo tak wielu atutów związanych z parametrami technicznymi modelu, jest on wybierany przede wszystkim ze względu na design, który zachwyca!

Bateria kuchenna z filtrem wody – Grohe BLUE HOME

Coraz większym powodzeniem z każdym sezonem cieszy się innowacyjna bateria kuchenna Grohe z filtrem Blue Home. Posiadając taką baterię w domu, nie trzeba przejmować się zakupem wody gazowanej czy mineralnej. Można ją mieć prosto z kranu! W zależności od upodobań z wylewki baterii po przełączeniu, może wypływać zimna woda gazowana, lekko gazowana lub niegazowana. Jest to nie tylko rozwiązanie ekologiczne, ale także i niezwykle wygodne.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )