Kominek z woskiem zapachowym Country Candle – jak z niego korzystać?

Kominek z woskiem zapachowym Country Candle – jak z niego korzystać?

Popularność wosków zapachowych stale rośnie. Z powodzeniem używa się ich w biurach, mieszkaniach oraz w salonach urody, aby stworzyć odpowiedni klimat i dodać odrobinę przytulnego charakteru. Wchodząc do pomieszczenia, w którym pięknie pachnie czujemy się swobodniej i łatwiej nam się odprężyć.

Na jaki kominek najlepiej się zdecydować?

Wybierając kominek warto kierować się dwoma wskazówkami. Nie może być ani zbyt wysoki, ani zbyt niski, ponieważ wosk może się nie roztopić lub możemy doprowadzić do jego przypalenia. Wzór nie ma zbytnio znaczenia. Ważne, aby pasował do naszego wnętrza i był dodatkowym elementem wyposażenia.

Jak używać kominka wraz z woskiem Country Candle?

Wosk odlany jest w taki sposób, aby ułatwić podział na 6 mniejszych kostek. W dolnej części kominka wystarczy umieścić bezzapachowy podgrzewacz, aby aromaty się nie pomieszały, a do miseczki włożyć kostkę wosku zapachowego Country Candle.

Jeśli mamy ochotę poeksperymentować to możemy próbować łączyć różne kostki zapachowe i w ten sposób tworzyć nowe oraz niepowtarzalne dotąd kompozycje.

Jak przechowywać woski, aby długo utrzymywały zapach?

Połamane kostki warto przechowywać w szczelnym zamknięciu. Dzięki temu mieszanki olejków eterycznych zawarte w woskach Country Candle, nie wywietrzeją i maksymalnie wykorzystamy ich potencjał. Warto zaznaczyć, że zapach utrzymuje się we wszystkich pomieszczeniach na długo po zgaszeniu kominka.

Jak usunąć wosk z miseczki?

Rozpalając taki kominek, musimy mieć na uwadze, że wosk, który znajduje się w miseczce nie wypali się tak, jak świeca i nie zniknie. Dlatego, jeżeli wosk przestał już pachnieć wystarczy zgasić podgrzewacz i poczekać chwilę, aż lekko zastygnie. Miękką i ciepłą substancję z łatwością usuniemy z miseczki w przeciwieństwie do płynnej i gorącej, którą możemy się poparzyć i ubrudzić.

Teraz wystarczy tylko wybrać ulubiony zapach, aby móc cieszyć się nowym zapachem w pomieszczeniu i skorzystać z odprężającej mocy olejków eterycznych zawartych w woskach zapachowych Country Candle.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )