Osłony balkonowe na wymiar

Osłony balkonowe na wymiar

Mieszkańcy bloków i bliźniaków znają problem odsłoniętych balkonów od podszewki. Nachalny i wścibski sąsiad, pojawiający się tuż obok zawsze kiedy marzysz o chwili wytchnienia i zaczerpnięciu świeżego powietrza. Ciekawscy przechodnie zaglądający z zaciekawieniem co robisz, jaką pijesz kawę, co trzymasz na balkonie i czy równo rozwiesiłeś pranie, to zmora właścicieli mieszkań w mniejszych lub większych miastach ingerująca w ich prywatność.

Balkon – Twoja oaza spokoju i intymności

Niejednokrotnie próba izolacji materiałami nabytymi od przypadkowych producentów i marek nie sprawdziła się z uwagi na ich brak wytrzymałości. Kupowane w supermarketach, nieprzemyślane osłony, siatki czy plexy, to rozwiązania wytwarzane na skalę masową, bez większej dbałości o jakość, służące zazwyczaj jeden lub góra dwa sezony. Po tym czasie materiały pękają, kruszeją, blakną lub źle zamontowane po prostu nie trzymają się barierek balkonowych, a Ty znowu tracisz czas i pieniądze na kupno nowych produktów.

Z pomocą przychodzą osłony balkonowe na wymiar Cover It. To minimalistyczne rozwiązanie dostępne w kolorach brązu, szarości, granatu, zieleni, bordo, beżu i grafitu sprawdzi się na każdym balkonie. Minimalistyczne i proste formy pasują do każdej przestrzeni, a dobrze wykonane będą służyć przez lata.

Co wyróżnia osłony balkonowe na wymiar od Cover It

Maskownice wspomnianej marki nie są wytwarzane według zasady im więcej tym lepiej. Producent dba o odpowiednią jakość materiałów z jakich są wykonywane maty i przede wszystkim stawia na ich wytrzymałość. Osłona balkonowa na wymiar wykonana ręcznie posłuży przez wiele lat z uwagi na swoją wytrzymałość.

Produkt cechuje duża elastyczność, dzięki czemu łatwo można dopasować go do balustrady balkonu, nie przepuszcza światła, a dodatkowo jest odporny na warunki atmosferyczne takie jak deszcz, wiatr, słońce i mróz. Dodatkowym atutem osłon balkonowych jest fakt, iż dostępne na wymiar mogą zostać dopasowane do każdego balkonu, do każdej poręczy. Maskownica idealnie dopasowuje się do kształtu balkonu nie tworząc marszczeń zakłócających estetykę i idealnie oplata całą poręcz bez konieczności przeplatania osłony między szczeblami.

Kupując osłonę balkonową na wymiar otrzymujesz cały zestaw do montażu. Mata posiada nawiercone otwory, przez które przekłada się opaski zaciskowe, a następnie przytwierdza się ją do balustrady. Tak idealnie skomponowany zestaw pozwoli Ci na montaż osłony balkonowej samodzielnie i w pełni profesjonalnie, a Ty będziesz mógł cieszyć się większą intymnością i prywatnością na swoim mini tarasie.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )