Przesyłki kurierskie za granicę – gdzie możesz wysłać swoją paczkę?

Przesyłki kurierskie za granicę – gdzie możesz wysłać swoją paczkę?

Obecnie możemy podróżować po całym świecie, poznawać nowe kultury i cieszyć się wolnością. Wiele z nas ma rodzinny w różnych krajach, albo samemu wyprowadza się za granicę. Mamy wolną wolę i możliwość mieszkania gdzie tylko chcemy. W związku z tak szeroko otwartymi granicami kwitnie rynek przesyłek zagranicznych. Wiele osób wysyła paczki do swoich rodzin i znajomych. Coraz więcej firm kurierskich oferuje dostawy do najróżniejszych krajów. Ile to kosztuje i czy jest opłacalne?

Przesyłki kurierskie do Niemiec – ile kosztują?

Niemcy to jeden z popularniejszych kierunków paczek międzynarodowych wysyłanych w Polski. Są to zarówno prywatne, jak i firmowe nadania. Tanie przesyłki kurierskie skierowane są do pracujących tutaj Polaków od swoich bliskich. Paczki do Niemiec mają różne ceny. Wszystko zależy od tego, jaką wagę i wymiary ma nasza przesyłka. Dlatego powinniśmy w szczególności zadbać o to, aby była ona jak najmniejsza i najlżejsza. Trzymajmy się stricte wymagań danej firmy kurierskiej. Przy wysyłaniu przesyłki do Niemiec musimy liczyć się z kosztami rzędu kilkudziesięciu złotych. Czas dostawy wynosi kilka dni roboczych.

Przesyłki kurierskie do Anglii – ile kosztują?

Anglia to kolejny popularny kierunek paczek wędrujących z naszego kraju. Tu również mieszka wielu Polaków, dlatego rodziny i bliscy często wysyłają tutaj przesyłki kurierskie. Ze względu na większą odległość od naszego kraju, paczki do Wielkiej Brytanii są nieco droższe. Bliżej im do stu złotych, a nawet więcej. Wszystko zależy od tego, jaką firmę kurierską wybierzemy dla danej paczki. Warto skorzystać z porównywarki cen kurierów, gdyż wtedy łatwo sprawdzimy, który kurier jest najtańszy. Wystarczy podać wymiary oraz wagę naszej paczki oraz kraj docelowy. To duża oszczędność, czasem sięgająca nawet kilkudziesięciu złotych!

Przesyłki kurierskie do USA – ile kosztują?

W przypadku przesyłek kurierskich do Stanów Zjednoczonych koszty są zdecydowanie wyższe niż w dwóch poprzednich przypadkach. Wynika to przede wszystkim z bardzo dużej odległości między Polską a tym krajem. Dodatkowo, nie znajduje się on w Europie. Jednak wciąż do częsty punkt docelowy wysyłanych od nas przesyłek. Można trafić na naprawdę okazyjne ceny, oscylujące w okolicach 100-150 zł. Jednak najczęściej musimy liczyć kilkaset złotych aby nadać paczkę do USA. Czas doręczenia takiej przesyłki wynosi od 3 do 5 dni roboczych. Jest to dość krótki okres!

Wysyłaj tanio za granicę!

Jest zdecydowanie więcej krajów do których można wysłać swoje przesyłki kurierskie. Jednak te trzy to popularne destynacje. Jak widać przesyłki zagraniczne nie należą do najtańszych. Przy takich kwotach warto zaoszczędzić najwięcej, jak się tylko da. Dlatego korzystaj z porównywarki cen kurierów, aby nie przepłacać! Sprawdź sam jaka wysoka potrafi być różnica w opłatach. Postaw na szybką dostawę w dobrej cenie!

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (3 )